FRV200-240F
Назва у виробника
FRV200-240F
Виробник
MICROCHIP
Type
Self-resetting PolySwitch
Pass Cur
2 A
Trip Cur
4 A
Op Voltage
240 V
Technology
Polymer PTC
Application
Overload Protection
Compatibility
Electronic Circuits
Детальний опис товару
Самовостанавливающийся предохранитель (PolySwitch), ток пропускания 2А, ток срабатывания 4 A, рабочее напряжение 240 B
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)