FSMD025-24-1206R
Назва у виробника
FSMD025-24-1206R
Виробник
FUZETEC
Series
Fsmd025
Voltage
24 V
Ih
250 Ma
Mount Type
Surface Mount
Package
Top Style
Concave
Material
Ptc Polymer
Function
Resettable Fuse
Response
Fast Acting
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
PTC Resettable Fuse 24V 250 mA Ih Surface Mount 1206 (3216 Metric), Concave
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)