FSMD150-24R
Назва у виробника
FSMD150-24R
Виробник
FUZETEC
Type
SMD Fuse
Voltage
24 V
Current
150 A
Mounting
Surface
Housing
Ceramic
Color
Red
Dimensions
20x6x4 mm
Temperature
-40+125 °C