FSMD160-16R
Назва у виробника
FSMD160-16R
Виробник
FUZETEC
Current Rating
1.6 A
Voltage Rating
16 Vdc
Fuse Type
Fast-Acting
Package
1812 Smd
Mounting
Surface Mount
Trip Characteristic
Fast Blow
Operating Temp
-55 To 125 C
Termination
Tin-Plated
Compliance
Rohs
Series
Fsmd160
Детальний опис товару
FUSE 1812 1.6A 16VDC