JTL6024S12
Доступність
Є на складі
7 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
7 шт
Назва у виробника
JTL6024S12
Виробник
XP POWER
Type
Isolated Dc-Dc Converter
Input Voltage
636 V
Output Voltage
12 V
Output Current
500 Ma
Power Rating
6 W
Efficiency
85%
Mounting
Pcb Mount
Termination
Through Hole
Operating Temp
-40+85 °C
Isolation
1500 Vdc