JTL6024S12
Accessibility
In stock
7 шт
Term
0 weeks
Total available
7 шт
from 1
from 10
from 100
Specifications
Manufacturer's name
JTL6024S12
Manufacturer
XP POWER
Type
Isolated Dc-Dc Converter
Input Voltage
636 V
Output Voltage
12 V
Output Current
500 Ma
Power Rating
6 W
Efficiency
85%
Mounting
Pcb Mount
Termination
Through Hole
Operating Temp
-40+85 °C
Isolation
1500 Vdc