R0.25D-0524
Manufacturer
RECOM
Detailed product description
Ізольований DC/DC-перетворювач, 0.25 Вт, ±24 В, ±5.2 мА, 1 кВ
Other products from the section
0.25-05-24D-1.0kV-SMD
0.25-05-24D-1.0kV-SMD
Manufacturer's name
R0.25D-0524