R0.25S-1205
Manufacturer
RECOM
Type
Isolated DC/DC
Power
0.25 W
Input Voltage
12 V
Output Voltage
5 V
Output Current
50 mA
Insulation
1.0 kV
Mounting
Smd
Outputs
1
Polarity
Single-pole
Output Type
Stabilized
Detailed product description
Ізольований DC/DC-перетворювач, 0.25 Вт, 5 В, 50 мА, 1 кВ