R0.25S-2405
Manufacturer
RECOM
Power
0.25 W
Input Voltage
24 V
Output Voltage
5 V
Output Current
50 Ma
Isolation Voltage
1 Kv
Mounting
Smd
Topology
Isolated
Output Type
Single
Detailed product description
Ізольований DC/DC-перетворювач, 0.25 Вт, 5 В, 50 мА, 1 кВ