KLDR010.TXP
Назва у виробника
KLDR010.TXP
Виробник
LITTELFUSE
Series
Kldr010.txp
Fuse Type
Cartridge
Rated Current
10 A
Ac Voltage
600 Vac
Dc Voltage
300 Vdc
Response
Fast-Acting
Application
Overcurrent Protection
Детальний опис товару
FUSE CARTRIDGE 10A 600VAC/300VDC
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)