KLS5-102-5ET-0315H-T
Назва у виробника
KLS5-102-5ET-0315H-T
Виробник
KLS
Series
Kls5-102-5Et
Current Rating
0.315 A
Fuse Type
Radial
Mounting Style
Through-Hole
Termination
Leaded
Poles
1
Body Shape
Cylindrical
Application
Circuit Protection
Детальний опис товару
FUSE 0.315A radial
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)