L-KLS5-JK60-030
Назва у виробника
L-KLS5-JK60-030
Виробник
KLS
Model
L-Kls5-Jk60-030
Voltage Rating
60 V
Current Rating
0.30 A
Compliance
Rohs
Детальний опис товару
60V, 0.30A,RoHS
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)