L-KLS5-JK60-185
Назва у виробника
L-KLS5-JK60-185
Виробник
KLS
Model
L-Kls5-Jk60-185
Voltage Rating
60 V
Current Rating
1.85 A
Rohs
Compliant
Series
L-Kls5
Application
High-Voltage Electronics
Environment
Industrial
Детальний опис товару
60V, 1.85A,RoHS
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)