L-KLS5-KSD9700-10A100-B
Назва у виробника
L-KLS5-KSD9700-10A100-B
Виробник
KLS
Switch Type
Normally Closed
Current Rating
10 A
Voltage Rating
250 V
Set Temperature
100 °C
Temp Tolerance
±10 °C
Housing Material
Metal
Lead Type
High-Temp
Lead Length
80 Mm
Compliance
Rohs
Детальний опис товару
Normally closed; 10A; Operating temperature: 100 ± 10 ° C; Voltage: 250V; Metal shell; High temperature line, l80mm; RoHS
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)