L-KLS5-KSD9700-10A110-B
Назва у виробника
L-KLS5-KSD9700-10A110-B
Виробник
KLS
Contact Type
Normally Closed
Current Rating
10A
Operating Temp
110 ± 10 °C
Voltage
250V
Reset Temp
75 °C
Shell Material
Metal
Lead Length
L80Mm
Compliance
Rohs
Детальний опис товару
Normally closed; 10A; Operating temperature: 110 ± 10 ° C; Voltage: 250V; Reset temperature 75 ° C; Metal shell; High temperature line, l80mm; RoHS
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)