LMG3411R070
від 1
від 6
від 21
Характеристики
Назва у виробника
LMG3411R070
Виробник
Texas Instruments
Детальний опис товару
600-V 70-m GaN with integrated driver and cycle-by-cycle overcurrent protection
Інші товари з розділу
BC846B
BC846B
Назва у виробника
NPN, 65V, 100mA, H=200-450, SOT23
Ціна за 50+ з ПДВ
BC817-40W
BC817-40W
TRANSISTOR NPN 500MA 45V SOT323
Ціна за 1+ з ПДВ
BC847A
BC847A
NPN. 45V. 100mA. H=110-220. SOT23
BC817-16
BC817-16
NPN, 45V, 500mA, SOT23
2 тижн.
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 100+ з ПДВ
BC817W
BC817W
BC817W,115
BC807W
BC807W
BC807W,115
TRANSISTOR PNP 500MA 45V SOT323
DI0A35N06PGK-AQ
DI0A35N06PGK-AQ
MC3541KL3-TP
N-Channel 60 V 350mA 223mW Surface Mount DFN1006-3
Ціна за 500+ з ПДВ
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
BSS127S
BSS127S
BSS127S-7
MOSFET N-Ch Enh Mode FET 600V 160Ohm 70mA