LSP10240P
Назва у виробника
LSP10240P
Виробник
LITTELFUSE
Voltage
240 V
Device Type
Surge Protector
Mounting
Screw Terminal
Max Current
100 A
Protection Modes
L-N, L-E, N-E
Clamping Voltage
2.5 Kv
Response Time
<1 Ns
Terminals
Screw
Enclosure
Metal
Standards
Iec 61643-11
Operating Temp
-40°C To 85°C
Dimensions
1205030 Mm
Детальний опис товару
LIGHTING SURGE PROTECT 240V SCRW
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)