LSP10240S
Назва у виробника
LSP10240S
Виробник
LITTELFUSE
Voltage
240 V Ac
Type
Surge Protector
Terminals
Screw
Phase
Single-Phase
Surge Current
10 Ka
Response Time
<1 Ns
Standards
En 61643-11
Ip Rating
Ip20
Operating Temp
-40°C To +85°C
Housing
Thermoplastic
Mounting
Screw
Warranty
1 Year
Детальний опис товару
LIGHTING SURGE PROTECT 240V SCRW
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)