LSP10GIHP277S
Назва у виробника
LSP10GIHP277S
Виробник
LITTELFUSE
Voltage
277 V
Type
Surge Protector
Mounting
Screw-In
Termination
Screw Terminals
Surge Rating
10 Ka
Phase
Single-Phase
Response
Fast
Dimensions
Compact
Certifications
Standards Compliant
Operating Temp
-40°C To 85°C
Warranty
Limited
Application
Lighting Circuits
Детальний опис товару
LIGHTING SURGE PROTECT 277V SCRW
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)