LVR125S-240
Назва у виробника
LVR125S-240
Виробник
LITTELFUSE
Voltage Rating
240 V
Current Rating
1.25 A
Fuse Type
Ptc Resettable
Mounting
Radial
Body Material
Polymeric
Lead Finish
Tinned
Operating Temperature
-40 To 85 °C
Trip Characteristic
Thermal
Rohs Compliance
Yes
Package Type
Through-Hole
Polarity
Non-Polar
Детальний опис товару
PTC RESET FUSE 240V 1.25A RADIAL