MF-MSMF014-2
від 1
від 345
від 1380
Характеристики
Назва у виробника
MF-MSMF014-2
Виробник
BOURNS
Type
Ptc Resettable Fuse
Hold Current
0.14 A
Trip Current
0.34 A
Voltage Rating
60 V
Max Current
40 A
Power Dissipation
0.8 W
Trip Time
0.15 S
Resistance
0.4
Mounting Type
Smd
Footprint
Application
Automotive
Детальний опис товару
PTC Resettable Fuse 0.14A(hold) 0.34A(trip) 60V 40A 0.8W 0.15s 0.4Ohm SMD Solder Pad 1812 T/R Automotive
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)