MFU0805FF00750P100
Назва у виробника
MFU0805FF00750P100
Виробник
VISHAY
Rated Current
750 Ma
Voltage Rating
32 Vdc
Package
0805
Mounting
Board Mount
Fuse Type
Fast Blow
Size
2.01.25 Mm
Termination
Solderable
Series
Mfu0805
Rohs
Yes
Pack Quantity
100
Детальний опис товару
FUSE BOARD MNT 750MA 32VDC 0805