MFU1206FF06300P100
Назва у виробника
MFU1206FF06300P100
Виробник
VISHAY
Current
6.3A
Voltage
63Vdc
Size
1206
Mounting
Board Mount
Mount Type
Smd
Fuse Type
Fast-Acting
Series
Mfu1206
Poles
1
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
FUSE BOARD MOUNT 6.3A 63VDC 1206
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)