MIDIVAL-125A
Назва у виробника
MIDIVAL-125A
Виробник
MTA
Type
Fuse-link
Rating
125 A
Voltage
32 V
Application
Automotive
Length
40 mm
Material
Metal
Mounting
Plug-in
Terminals
Contact
Детальний опис товару
Предохранитель: плавкая вставка; 125А; 32В; автомобильный; 40мм
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)