MINISMDC030F-2
від 1
від 89
від 356
Характеристики
Назва у виробника
MINISMDC030F-2
Виробник
LITTELFUSE
Type
Ptc Resettable Fuse
Series
Minismdc030F-2
Voltage
30 V
Current
300 Ma
Package
1812
Mounting
Smd
Polarity
Non-Polar
Resettable
Yes
Rohs
Compliant
Application
Circuit Protection
Детальний опис товару
PTC RESET FUSE 30V 300MA 1812