NLDD-700HW
Доступність
Є на складі
15 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
15 шт
від 10
від 25
Характеристики
Назва у виробника
NLDD-700HW
Виробник
MEANWELL
Model
Nldd-700Hw
Type
DC-DC LED Driver
Mode
DC
Output Current
700 Ma
Output Voltage
652 Vdc
Wires
With Wires
Max Power
36,4 W
Purpose
LED Power Supply
Детальний опис товару
DC-DC LED-драйвер постійного струму, 700mA, 6 ~ 52 VDC, з проводами
Інші товари з розділу
K7805-500R3
K7805-500R3
Назва у виробника
DC-DC модульный преобразователь
Ціна за 1+ з ПДВ
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ