NLDD-700HW
Accessibility
In stock
15 шт
Term
0 weeks
Total available
15 шт
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
NLDD-700HW
Manufacturer
MEANWELL
Model
Nldd-700Hw
Type
DC-DC LED Driver
Mode
DC
Output Current
700 Ma
Output Voltage
652 Vdc
Wires
With Wires
Max Power
36,4 W
Purpose
LED Power Supply
Detailed product description
DC-DC LED-драйвер постійного струму, 700mA, 6 ~ 52 VDC, з проводами
Other products from the section
K7805-500R3
K7805-500R3
Manufacturer's name
DC-DC модульный преобразователь
Available
3917 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ