NVMFS040N10MCLT1G
Доступність
Є на складі
2 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
2 шт
від 1
від 91
від 362
Характеристики
Назва у виробника
NVMFS040N10MCLT1G
Виробник
onsemi
Type
N-Channel Mosfet
Voltage
100 V
Current
40 A
Package
So-8 Fl
Mounting
Surface Mount
Channel
N
Body Diode
Integrated
Gate Threshold
2-4 V
Rds On
Low
Rohs
Compliant
Детальний опис товару
PTNG 100V LL SO8FL
Інші товари з розділу
BC846B
BC846B
Назва у виробника
NPN, 65V, 100mA, H=200-450, SOT23
Ціна за 50+ з ПДВ
BC817-40W
BC817-40W
TRANSISTOR NPN 500MA 45V SOT323
Ціна за 1+ з ПДВ
BC847A
BC847A
NPN. 45V. 100mA. H=110-220. SOT23
BC817-16
BC817-16
NPN, 45V, 500mA, SOT23
Ціна за 10+ з ПДВ
Ціна за 100+ з ПДВ
BC817W
BC817W
BC817W,115
BC807W
BC807W
BC807W,115
TRANSISTOR PNP 500MA 45V SOT323
DI0A35N06PGK-AQ
DI0A35N06PGK-AQ
MC3541KL3-TP
N-Channel 60 V 350mA 223mW Surface Mount DFN1006-3
Ціна за 500+ з ПДВ
Ціна за 50+ з ПДВ
Ціна за 500+ з ПДВ
BSS127S
BSS127S
BSS127S-7
MOSFET N-Ch Enh Mode FET 600V 160Ohm 70mA