PRG21BC2R2MM1RK
Назва у виробника
PRG21BC2R2MM1RK
Виробник
MURATA
Device Type
Ptc Reset Fuse
Series
Prg21
Hold Current
2.2 A
Trip Current
4.4 A
Voltage Rating
60 V
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temp
-40 To 85 °C