PTS120624V020
Назва у виробника
PTS120624V020
Виробник
EATON
Type
Polymer PTC
Rated Current
200 mA
Imax
100 A
Mounting
Smd
Size
1206
Function
Resettable
Purpose
Overload Protection
Детальний опис товару
Запобіжник: полімерний PTC; 200мА; Iмакс: 100А; SMD; PTS1206
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)