RBBA3000-50
Доступність
Є на складі
8 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
8 шт
Назва у виробника
RBBA3000-50
Виробник
RECOM
Output Voltage
0-60 V
Output Current
50 A
Input Voltage
9-60 V
Isolation
Non-Isolated
Output Power
3000 W
Efficiency
Up To 95%
Topology
Synchronous Buck
Outputs
Single
Mounting
Board-Mount
Temp Range
-40-85 °C
Protection
Ocp, Ovp, Otp
Ripple Noise
<200 Mvpp
Детальний опис товару
Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 0 ~ 60V 50A 9V - 60V Input
Інші товари з розділу
K7805-500R3
K7805-500R3
Назва у виробника
DC-DC модульный преобразователь
Ціна за 1+ з ПДВ
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ