RSDH-300-24
Доступність
Є на складі
8 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
8 шт
від 1
від 10
від 25
Характеристики
Назва у виробника
RSDH-300-24
Виробник
MEANWELL
Model
Rsdh-300-24
Input Voltage
250-1500 Vdc
Output Voltage
+24 V
Output Current
12.5 A
Output Power
300 W