RSDH-300-24
Accessibility
In stock
8 шт
Term
0 weeks
Total available
8 шт
from 1
from 10
from 25
Specifications
Manufacturer's name
RSDH-300-24
Manufacturer
MEANWELL
Model
Rsdh-300-24
Input Voltage
250-1500 Vdc
Output Voltage
+24 V
Output Current
12.5 A
Output Power
300 W
Output Type
Dc
Polarity
Positive
Application
Industrial
Detailed product description
250-1500VDC O/P +24V12.5A
Other products from the section
K7805-500R3
K7805-500R3
Manufacturer's name
DC-DC модульный преобразователь
Available
3917 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ