RUEF250U-2
Назва у виробника
RUEF250U-2
Виробник
LITTELFUSE
Fuse Type
Ptc Resettable
Voltage Rating
30 V
Current Rating
2.5 A
Mounting Style
Radial
Material
Polymeric Ptc
Resettable
Yes
Applications
Overcurrent Protection
Trip Behavior
Auto Reset
Series
Ruef250U
Детальний опис товару
PTC RESET FUSE 30V 2.5A RADIAL
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)