SF-1206HH10M-2
Назва у виробника
SF-1206HH10M-2
Виробник
ANY
Current Rating
10 A
Voltage Rating
24 Vdc
Fuse Size
1206
Mount Type
Board Mount
Fuse Type
Smd Fuse
Termination
Surface Mount
Time Characteristic
Fast Acting
Rohs Compliant
Yes
Operating Temp
-55 To 125 °C
Body Material
Ceramic
Детальний опис товару
FUSE BOARD MOUNT 10A 24VDC 1206
Інші товари з розділу
0215.315MXP
0215.315MXP
Назва у виробника
315mA 250V AC DC Fuse Cartridge, Ceramic Holder 5mm x 20mm
0686F6000-01
0686F6000-01
6 A 32 V AC 63 V DC Fuse Board Mount (Cartridge Style Excluded) Surface Mount 0603 (1608 Metric)