SKA60A-05
Доступність
Є на складі
8 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
8 шт
від 10
від 30
Характеристики
Назва у виробника
SKA60A-05
Виробник
MEANWELL
Converter Type
Dc/dc
Power Rating
60 W
Input Voltage
9-18 V
Output Voltage
5 Vdc
Output Current
12 A
Dimensions
2 X 2 In
Weight
67 G
Детальний опис товару
Converter: DC/DC; 60W; Uin: 918V; Uout: 5VDC; Iout: 12A; 2"x2"; 67g
Інші товари з розділу
K7805-500R3
K7805-500R3
Назва у виробника
Ціна за 1+ з ПДВ
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ