SKA60A-05
Accessibility
In stock
8 шт
Term
0 weeks
Total available
8 шт
from 1
from 10
from 30
Specifications
Manufacturer's name
SKA60A-05
Manufacturer
MEANWELL
Converter Type
Dc/dc
Power Rating
60 W
Input Voltage
9-18 V
Output Voltage
5 Vdc
Output Current
12 A
Dimensions
2 X 2 In
Weight
67 G
Detailed product description
Converter: DC/DC; 60W; Uin: 918V; Uout: 5VDC; Iout: 12A; 2"x2"; 67g
Other products from the section
K7805-500R3
K7805-500R3
Manufacturer's name
Available
3917 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ