SMA6J13CA
Доступність
Є на складі
72 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
72 шт
Назва у виробника
SMA6J13CA
Виробник
LITTELFUSE
Standoff Voltage
13 V
Clamping Voltage
21.5 V
Package Type
Do-214Ac
Mounting Type
Surface Mount
Protection Type
Transient Voltage Suppressor
Series
Sma6
Operating Temp
-55 To 150 °C
Response Time
Picoseconds
Peak Pulse
See Datasheet
Rohs Compliant
Yes
Детальний опис товару
TVS DIODE 13V 21.5V DO214AC