SMA6J18A-TR
Виробник
STM
Type
Tvs Diode
Series
Sma6J
Working Voltage
18 V (Vrwm)
Clamping Voltage
33.2 V (Vc)
Polarity
Unidirectional
Mounting
Sma
Operating Temp
-55°C To +150°C