SMAJ350A
Доступність
Є на складі
44 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
44 шт
Назва у виробника
SMAJ350A
Виробник
LITTELFUSE
Type
Tvs Diode
Series
Smaj
Polarity
Unidirectional
Standoff Voltage
350 V
Breakdown Voltage
567 V
Package
Do-214Ac
Mounting
Surface Mount
Material
Silicon
Response Time
<1 Ns
Operating Temp
-55 To 150 °C
Rohs
Compliant
Lead Free
Yes
Детальний опис товару
TVS DIODE 350V 567V DO214AC