SMAJ75CA
Доступність
Є на складі
50 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
50 шт
Назва у виробника
SMAJ75CA
Виробник
LITTELFUSE
Reverse Standoff
75 V
Breakdown Voltage
121 V
Polarity
Unidirectional
Mounting Type
Surface Mount
Operating Temp
-55 To 150 °C
Response Time
<1 Ns
Reverse Leakage
<5 a
Clamping Voltage
160 V
Pulse Power
1500 W
Pulse Current
9.4 A
Case Type
Sma
Compliance
Rohs
Детальний опис товару
TVS DIODE 75V 121V SMA
Інші товари з розділу
SMAJ75CA
SMAJ75CA
Назва у виробника
SMAJ75CA
TVS DIODE 75V 121V SMA