SMCJ130CA
Доступність
Є на складі
46 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
46 шт
Назва у виробника
SMCJ130CA
Виробник
BOURNS
Working Voltage
130 V
Clamping Voltage
209 V
Pulse Power
1500 W
Pulse Current
7.2 A
Polarity
Unidirectional
Package
Smc
Mounting
Surface Mount
Response Time
<1 Ns
Temp Range
-55 To 150 °C