SMCJ16CA
Доступність
Є на складі
62 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
62 шт
Назва у виробника
SMCJ16CA
Виробник
LITTELFUSE
Type
Tvs Diode
Reverse Standoff
16 V
Clamping Voltage
26 V
Polarity
Bidirectional
Mounting
Surface Mount
Package
Smc
Peak Power
1500 W
Operating Temp
-55 To 150 °C