SMCJ440A
Доступність
Є на складі
40 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
40 шт
Назва у виробника
SMCJ440A
Виробник
LITTELFUSE
Type
Tvs Diode
Polarity
Uni-Directional
Standoff Voltage
440 V
Power Rating
1500 W
Package Type
Do-214Ab (Smc)
Pin Count
2
Mounting
Surface-Mount
Response Time
Fast
Operating Temp
-55 To 150 °C
Series
Smcj
Детальний опис товару
Diode TVS Single Uni-Dir 440V 1.5KW 2-Pin DO-214AB T/R