SMD1206B025TF
Назва у виробника
SMD1206B025TF
Виробник
YAGEO
Fuse Type
Polymeric Ptc
Mounting
Surface Mount
Size
1206
Hold Current
0.25 A
Trip Current
0.5 A (Typ.)
Max Voltage
24 V
Initial Resistance
2
Operating Temp
-40 To 85 °C