SMD1206B075TFT
від 1
від 596
від 2381
Характеристики
Назва у виробника
SMD1206B075TFT
Виробник
YAGEO
Component Type
Polymeric Ptc Resettable Fuse
Mounting
Surface Mount
Case Size
1206 (3216 Metric)
Hold Current
0.75 A
Trip Current
1.5 A
Max Voltage
16 V
Operating Temp
-40 to 85 °C