SMDJ30CA
Доступність
Є на складі
95 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
95 шт
Назва у виробника
SMDJ30CA
Виробник
LITTELFUSE
Type
Tvs Diode
Working Voltage
30 V
Clamping Voltage
48.4 V
Package Type
Do-214Ab
Mounting
Surface Mount
Polarity
Bidirectional
Peak Power
600 W (8/20 s)
Operating Temp
-55 To 150 °C