TEN 20-2412WIN
Доступність
Є на складі
18 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
18 шт
від 1
від 4
Характеристики
Назва у виробника
TEN 20-2412WIN
Виробник
TRACO
Model
Ten 20-2412Win
Output Voltage
12 V
Output Power
20 W
Input Voltage
24 V Nominal
Conversion
2412 V
Efficiency
85%
Protections
Short-Circuit, Overload, Thermal
Cooling
Convection Cooled
Mounting
Pcb Mount
Isolation
Galvanic Isolation
Operating Temp
Industrial Range
Детальний опис товару
DC DC CONVERTER 12V 20W
Інші товари з розділу
K7805-500R3
K7805-500R3
Назва у виробника
DC-DC модульный преобразователь
Ціна за 1+ з ПДВ
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ