TEN 20-2412WIN
Accessibility
In stock
18 шт
Term
0 weeks
Total available
18 шт
from 1
from 4
Specifications
Manufacturer's name
TEN 20-2412WIN
Manufacturer
TRACO
Model
Ten 20-2412Win
Output Voltage
12 V
Output Power
20 W
Input Voltage
24 V Nominal
Conversion
2412 V
Efficiency
85%
Protections
Short-Circuit, Overload, Thermal
Cooling
Convection Cooled
Mounting
Pcb Mount
Isolation
Galvanic Isolation
Operating Temp
Industrial Range
Detailed product description
DC DC CONVERTER 12V 20W
Other products from the section
K7805-500R3
K7805-500R3
Manufacturer's name
DC-DC модульный преобразователь
Available
3917 шт
Term
0 weeks
Price per 1+ inc. VAT
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ