THD10-2412WIN
Доступність
Є на складі
9 шт
Строк
0 тижн.
Всього доступно
9 шт
від 1
від 3
Характеристики
Назва у виробника
THD10-2412WIN
Виробник
TRACO
Type
Dc/dc
Power
10W
Vin Range
9-36V
Vout
12Vdc
Iout
833Ma
Package
Dip24
Weight
17.3G
Pins
24
Детальний опис товару
Converter: DC/DC; 10W; Uin: 936V; 12VDC; Iout: 833mA; DIP24; 17.3g
Інші товари з розділу
K7805-500R3
K7805-500R3
Назва у виробника
Ціна за 1+ з ПДВ
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
2-12-15D-1.0kV-SIP8-R(2:1)
RS-1215D
Изолированный DC/DC-преобразователь, 2 Вт, ±15 В, ±67 мА, 1 кВ